Opinie o Build Gel VICTORIA VYNN

Opinie o Build Gel VICTORIA VYNN

Twórcy mogą długo i ciekawie pisać o tworzonych przez siebie produktach. I owszem, opisy producentów są bardzo ważne. Jednak dla wielu odbiorców o wiele bardziej istotne są oceny, jakie produktom wystawiają sami ich użytkownicy.

Build Gel żel budujący do paznokci – opinie użytkowniczek

Dlatego też postanowiliśmy przygotować zestawienie o nazwie: Build Gel żel do przedłużania paznokci opinie. Zebraliśmy w nim internetowe wypowiedzi Klientek korzystających na co dzień z kosmetyku oraz napisaliśmy, skąd naszym zdaniem wzięła się taka, a nie inna wypowiedź. Zobaczcie, co one same mówią o wspomnianym preparacie marki VICTORIA VYNN!

1. Super wydajny i bardzo dobra jakość.

Samopoziomująca, średnio-gęsta konsystencja żelu ułatwia wybudowanie paznokcia. Nawet więc najmniejsze opakowanie o pojemności 15 ml wystarczy do wykonania kilku stylizacji. Powiedzenie więc, że Build Gel to wydajny żel do przedłużania paznokci, jest w 100% prawdą.

2. Idealny do frenchu. Polecam.

Poszczególne kolory żelu do budowy paznokci Build Gel VICTORIA VYNN przeznaczone są do konkretnych zastosowań. Przykładowo, te o numerach 02 (Extremely White) oraz 12 (Cold White French) będą idealne do french manicure, zaś 01 (Totally Clear), 03 (Soft Pink) i 10 (Pink Glass) będą doskonałe do budowy szkieletu przedłużanego paznokcia.

3. U mnie się trzyma 5 tyg. i zmieniam tylko dlatego, że jest odrost.

Trzyfazowy żel budujący Build Gel jest elastyczny, a zarazem odporny na ryzyko ukruszeń. Dlatego też bez problemu wytrzymuje on na paznokciach przez 3-4 tygodnie. Eksperci VICTORIA VYNN rekomendują zmianę stylizacji po 3 tygodniach.

4. Bardzo dobrze trzyma się pędzla, łatwy w opracowaniu.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki żel do przedłużania paznokci dla początkujących kupić, omawiany produkt marki VICTORIA VYNN wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Ma on właściwości samopoziomujące, a jego konsystencja jest średnio-gęsta, dzięki czemu nanoszenie go jest czystą przyjemnością.

5. Często noszę same żele, tylko kryje je topem. Wygląda to zjawiskowo!

Trzeba przyznać, że marka VICTORIA VYNN bardzo postarała się, jeśli chodzi o paletę kolorów dostępnych w ramach powyższej serii. Łącznie mamy do dyspozycji aż 14 pięknych, naturalnych odcieni. Wolisz brązy czy raczej barwy inspirowane brzoskwinią? A może delikatny róż, pudrowy róż lub klasyczne odcienie nude? Wszystkie je znajdziesz pośród tych żeli.

Żel budujący do paznokci zalety

Żel budujący do paznokci – zalety

To tylko pięć z setek wypowiedzi, które zamieszczono w Internecie. Inne opinie o żelu konstrukcyjnym Build Gel VICTORIA VYNN to między innymi: Nie zalewa skórek; Przy moich trudnych paznokciach jedyne, które wytrzymują; Świetnie się nakłada i łatwo piłuje; Wystarczy delikatna warstwa i paznokcie są mega mocne i trwałe.
Trzeba przyznać, że mało który produkt do przedłużania płytki paznokciowej jest doceniany za tak wiele rzeczy.

Dla nas, autorów tego tekstu, najważniejsza jest jednak inna, bardzo krótka opinia, mówiąca o tym, że produkt odpowiada opisowi. Wszystkie zalety, o których pisze sama marka VICTORIA VYNN, rzeczywiście są prawdą. Łatwa aplikacja, bardzo wysoka trwałość, konsystencja niezalewająca skórek to bowiem podstawa dla każdego, kto zawodowo przedłuża paznokcie. A jeśli dodamy jeszcze do tego takie plusy żeli do przedłużania paznokci Build Gel – jak możliwość dowolnego mieszania kolorów ze sobą czy możliwość łatwego wpływania na konsystencję kosmetyku (poprzez ustawianie go w chłodniejszym lub cieplejszym miejscu) – to zdecydowanie wydaje się, że stoi przed nami preparat wręcz idealny.

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii porady, w której między innymi podpowiadamy jak krok po kroku zmyć hybrydy oraz wyjaśniamy jakie są przyczyny suchych skórek wokół paznokci.