Wyszukaj...

Porady

Opinie o Build Gel VICTORIA VYNN

Opinie o Build Gel VICTORIA VYNN

Twórcy mogą długo i ciekawie pisać o tworzonych przez siebie produktach. I owszem, opisy producentów są bardzo ważne. Jednak dla wielu odbiorców o wiele bardziej istotne są oceny, jakie produktom wystawiają sami ich użytkownicy.Build Gel żel budujący do paznokci – opinie użytkowniczek

Dlatego też postanowiliśmy przygotować zestawienie o nazwie: Build Gel żel do przedłużania paznokci opinie. Zebraliśmy w nim internetowe wypowiedzi Klientek korzystających na co dzień z kosmetyku oraz napisaliśmy, skąd naszym zdaniem wzięła się taka, a nie inna wypowiedź. Zobaczcie, co one same mówią o wspomnianym preparacie marki VICTORIA VYNN!1. Super wydajny i bardzo dobra jakość.

Samopoziomująca, średnio-gęsta konsystencja żelu ułatwia wybudowanie paznokcia. Nawet więc najmniejsze opakowanie o pojemności 15 ml wystarczy do wykonania kilku stylizacji. Powiedzenie więc, że Build Gel to wydajny żel do przedłużania paznokci, jest w 100% prawdą.

2. Idealny do frenchu. Polecam.

Poszczególne kolory żelu do budowy paznokci Build Gel VICTORIA VYNN przeznaczone są do konkretnych zastosowań. Przykładowo, te o numerach 02 (Extremely White) oraz 12 (Cold White French) będą idealne do french manicure, zaś 01 (Totally Clear), 03 (Soft Pink) i 10 (Pink Glass) będą doskonałe do budowy szkieletu przedłużanego paznokcia.

3. U mnie się trzyma 5 tyg. i zmieniam tylko dlatego, że jest odrost.

Trzyfazowy żel budujący Build Gel jest elastyczny, a zarazem odporny na ryzyko ukruszeń. Dlatego też bez problemu wytrzymuje on na paznokciach przez 3-4 tygodnie. Eksperci VICTORIA VYNN rekomendują zmianę stylizacji po 3 tygodniach.

4. Bardzo dobrze trzyma się pędzla, łatwy w opracowaniu.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki żel do przedłużania paznokci dla początkujących kupić, omawiany produkt marki VICTORIA VYNN wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Ma on właściwości samopoziomujące, a jego konsystencja jest średnio-gęsta, dzięki czemu nanoszenie go jest czystą przyjemnością.

5. Często noszę same żele, tylko kryje je topem. Wygląda to zjawiskowo!

Trzeba przyznać, że marka VICTORIA VYNN bardzo postarała się, jeśli chodzi o paletę kolorów dostępnych w ramach powyższej serii. Łącznie mamy do dyspozycji aż 14 pięknych, naturalnych odcieni. Wolisz brązy czy raczej barwy inspirowane brzoskwinią? A może delikatny róż, pudrowy róż lub klasyczne odcienie nude? Wszystkie je znajdziesz pośród tych żeli.

Żel budujący do paznokci zalety

Żel budujący do paznokci – zalety

To tylko pięć z setek wypowiedzi, które zamieszczono w Internecie. Inne opinie o żelu konstrukcyjnym Build Gel VICTORIA VYNN to między innymi: Nie zalewa skórek; Przy moich trudnych paznokciach jedyne, które wytrzymują; Świetnie się nakłada i łatwo piłuje; Wystarczy delikatna warstwa i paznokcie są mega mocne i trwałe.
Trzeba przyznać, że mało który produkt do przedłużania płytki paznokciowej jest doceniany za tak wiele rzeczy.

Dla nas, autorów tego tekstu, najważniejsza jest jednak inna, bardzo krótka opinia, mówiąca o tym, że produkt odpowiada opisowi. Wszystkie zalety, o których pisze sama marka VICTORIA VYNN, rzeczywiście są prawdą. Łatwa aplikacja, bardzo wysoka trwałość, konsystencja niezalewająca skórek to bowiem podstawa dla każdego, kto zawodowo przedłuża paznokcie. A jeśli dodamy jeszcze do tego takie plusy żeli do przedłużania paznokci Build Gel – jak możliwość dowolnego mieszania kolorów ze sobą czy możliwość łatwego wpływania na konsystencję kosmetyku (poprzez ustawianie go w chłodniejszym lub cieplejszym miejscu) – to zdecydowanie wydaje się, że stoi przed nami preparat wręcz idealny.

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii porady, w której między innymi podpowiadamy jak krok po kroku zmyć hybrydy oraz wyjaśniamy jakie są przyczyny suchych skórek wokół paznokci.

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *