Żele do przedłużania paznokci UV – jaki wybrać?

Żele do przedłużania paznokci UV - jaki wybrać?

Żele do paznokci to produkty niezwykle uniwersalne. Dzięki nim profesjonalna stylistka może zbudować szkielet, wymodelować paznokcie, przymocować ozdoby lub zabezpieczyć pyłki lustrzane. Możliwości są więc praktycznie nieograniczone!

Rodzaje żeli do paznokci UV

Istnieją różne podziały żeli do przedłużania paznokci. Jeden z nich zakłada, że możemy je pogrupować na żele samopoziomujące lub żele niesamopoziomujące. Drugi dzieli je na żele białe bądź nabłyszczające. Jeszcze inna klasyfikacja zakłada segregację na:

  • bazy żelowe (inaczej: żele bazowe) – nakłada się je po przygotowaniu paznokcia w celu zwiększenia trwałości stylizacji;
  • żele podstawowe – przeznaczone przede wszystkim do budowania paznokci;
  • żele z efektami (np. drobinką) – charakteryzują się świetnym kryciem i znakomitą pigmentacją;
  • żele do zdobień – dają szerokie spektrum możliwości, dzięki któremu stylistka może puścić wodze fantazji i stworzyć prawdziwą sztukę na paznokciu.

Odrębną grupą produktów są topy żelowe do paznokci, które posiadają właściwości nabłyszczające, zwiększają trwałość stylizacji, podkreślają głębię wybranego koloru oraz stanowią tarczę ochronną przed wszelkimi zarysowaniami, odbarwieniami i przetarciami.

Szeroka oferta żeli do paznokci UV Indigo Nails

Bardzo szeroką ofertę żeli do paznokci posiada Indigo Nails – https://www.indigo-nails.com/zele-do-paznokci-uv. Wśród nich można znaleźć wszystkie wyżej wymienione typy. Aktualnie w oficjalnym sklepie dostępne są, takie produkty jak m.in.:

  • przeźroczysta baza żelowa Perfect Base Indigo, którą można wykorzystać także do czyszczenia pędzelków (zarówno żelowych, jak i do zdobień);
  • najmocniejszy żel szkieletowy w ofercie, Take Your Time Builder, którego trwałość można porównać do akrylu;
  • elastyczny top żelowy Indigo Wet Look, który sprawdzi się zarówno do wykonywania frencha, jak i zabezpieczenia lustrzanych pyłków.