Zapraszamy na szkolenia z makijażu permanentnego – Hanami Academy

szkolenia z makijażu permanentnego – Hanami Academy

Poznaj Hanami Academy – miejsce, w którym poznasz tajniki makijażu permanentnego. Oferujemy szkolenia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych oraz trenerskie dla przyszłych instruktorów. Wszystkie prowadzone są przez doświadczonych trenerów posiadających ogromną wiedzę i umiejętności w tym temacie. Są to specjaliści od wielu lat odnoszący sukcesy w zawodzie i z chęcią dzielący się zdobytą wiedzą. Jeżeli uczyć się, to od najlepszych – w naszej placówce dajemy Ci właśnie taką możliwość. Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami. Jeśli jesteś zainteresowana, pomożemy Ci podjąć decyzję, do jakiego kursu powinnaś się zapisać. Zapraszamy – poznaj magiczny świat makijażu permanentnego razem z nami.

Kursy z makijażu permanentnego – podnieś swoje kwalifikacje

Po zaliczenia egzaminu na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat Hanami PMU Academy potwierdzający Twoje umiejętności z zakresu wykonywania makijażu permanentnego. Nasi instruktorzy również stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc przekazać Ci wszystkie popularne i nowoczesne techniki makijażu. Programy naszych szkoleń zostały skonstruowane tak, aby każdy uczestnik wyniósł z kursu zarówno maksimum niezbędnej wiedzy teoretycznej, jak i przyswoił umiejętności praktyczne pozwalające mu do samodzielnej pracy. Poznasz standardy stosowane w salonach urody na całym świecie, dzięki czemu lepiej zrozumiesz specyfikę zawodu i oczekiwania klientek. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą – Szkoła Makijaż Permanentny Hanami Academy.

Pigmenty do microbladingu brwi – postaw na produkty Hanami

Posiadamy również sklep z szeroką ofertą produktów przeznaczonych do wykonywania makijażu permanentnego. Tusz permanentny do brwi  przeznaczony jest do pigmentacji brwi za pomocą metody microbladingu oraz innych metod wykonywanych ręcznie. Dzięki swojemu innowacyjnemu niezwykle bezpiecznemu dla zdrowia składowi oraz zachwycającemu efektowi wykonywanych zabiegów doceniany jest przez specjalistów na całym świecie.

Postaw na nasze pigmenty do makijażu permanentnego i zapewnij klientkom swojego salonu idealnie na pigmentowane brwi. Idealna gęstość zapewni komfort użytkowania, a szeroki wybór kolorów pomoże w dobraniu idealnej mieszanki dostosowanej do potrzeb każdej kobiety. Sprawdź naszą pełną ofertę i przekonaj się sam o doskonałych właściwościach naszych produktów i niezawodności naszego sprzętu. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu – Hanami Pigments.