Tanie lakiery hybrydowe nie muszą być złe. Te produkty oferują bardzo wysoką jakość!

Tanie lakiery hybrydowe nie muszą być złe. Te produkty oferują bardzo wysoką jakość!

Lakiery hybrydowe z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Manicure wykonywany przy ich pomocy stał się właściwie standardem w niemal każdym salonie kosmetycznym. Ze względu na ogromny wybór produktów i akcesoriów, coraz częściej decydujemy się również na samodzielne zabiegi estetyczne w domowym zaciszu. Najtrudniejsze są oczywiście początki. Technikę możemy szlifować miesiącami, ale już przy pierwszym malowaniu warto postawić na dobre lakiery hybrydowe do paznokci. Co ważne, na rynku znajdziemy wiele produktów w dobrych cenach, które swoją jakością wcale nie odbiegają od topowych marek.

Osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę ze stylizacją paznokci prędzej czy później zada sobie pytanie: ile kosztuje lakier hybrydowy? Jeśli nie mamy zaprzyjaźnionej manicurzystki lub koleżanki, która od dawna stosuje hybrydy, odpowiedzi na pewno udzieli nam Google. I tu może pojawić się pierwszy problem. Różnice w cenach są ogromne i ktoś, kto nigdy wcześniej nie miał do czynienia z lakierami hybrydowymi, wybór właściwego produktu może być nie lada wyzwaniem. Z jednej strony większe zaufanie na pewno wzbudzą topowi producenci, których kojarzymy z reklam w prasie, telewizji i mediach społecznościowych. Lakiery do hybryd od znanych marek nie należą jednak do najtańszych. Warto więc rozejrzeć się za firmami, które nie mają może milionowych budżetów na reklamy, ale oferują równie dobre produkty, w znacznie bardziej przystępnych cenach.

Hybrydy do paznokci: na co zwrócić uwagę?

W internecie i sklepach stacjonarnych pojawia się coraz więcej nowych lakierów hybrydowych. Cena to bardzo ważne kryterium wyboru produktu, ale tym, na co szczególnie powinnaś zwrócić uwagę, jest bezpieczny skład. Unikaj substancji takich jak formaldehyd, toulen i DPB. Są one szkodliwe dla zdrowia i mogą powodować alergie. Upewnij się również, że lakier zamknięto w butelce, która nie przepuszcza promieni słonecznych. Unikniesz w ten sposób nieoczekiwanego zaschnięcia koloru, który akurat wymarzyłaś sobie na szczególną okazję. Zwróć także uwagę na odpowiedni poziom pigmentacji, który sprawi, że dwie warstwy lakieru w zupełności wystarczą, aby dokładnie pokryć całą płytkę paznokcia. Początkujący powinni również wybierać gęstsze lakiery. Gwarantują one lepsze poziomowanie i równomierne krycie.

Dobre lakiery do hybryd

Kiedy powyższe kryteria zostaną spełnione, możemy zabrać się za porównywanie cen produktów. Dobre lakiery hybrydowe do paznokci wcale nie muszą kosztować przeszło 40 złotych za buteleczkę. W sklepie lakieryhybrydowe.pl znajdziemy całą gamę bardzo dobrych produktów, z których korzystają profesjonaliści specjalizujący się w pielęgnacji paznokci. Ile kosztuje lakier hybrydowy? Regularna cena buteleczki od Cosmetics Zone to 17,99 złotych. Firma cały czas poszerza ofertę, dzięki czemu co sezon możesz uzupełniać swoją kolekcję lakierów hybrydowych o nowe kolory. Warto również zapoznać się z ich bazami hybrydowymi, które mogą być wybawieniem dla osób, które nie są w stanie zapuścić własnych paznokci do pożądanej długości.

Tanie lakiery hybrydowe do paznokci, cleanery oraz bazy nie zawsze muszą być gorsze od tego, co oferują topowe i rozpoznawalne marki. Przemawiają za tym setki pozytywnych opinii profesjonalnych stylistek paznokci, które regularnie testują nowe produkty i bardzo często na długie lata pozostają przy tych, które przyciągają nie tylko jakością, ale również ceną.