Renomowana klinka SkyClinic

Renomowana klinika Sky Clinic

Sky Clinic to ciesząca się dużym uznaniem wśród pacjentów klinka, która specjalizuje się m. in. w: dermatologii, ginekologii, kosmetologii, medycynie estetycznej, a także w trychologii. Klinka posiada swoje siedziby w Warszawie oraz we Wrocławiu, a swoją renomę na rynku polskim i zagranicznym zyskała dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, innowacji oraz wieloletniemu doświadczeniu całego zespołu medycznego.

Klinka Sky Clinic posiada wyjątkowo bogatą ofertę, dzięki czemu odpowiada na najróżniejsze potrzeby pacjentów. Jedną z głównych specjalizacji kliniki jest wysoce skuteczny przeszczep włosów wykonywany przy użyciu nowoczesnego i małoinwazyjnego robota Artas. Innowacyjny sprzęt oraz odpowiednio wykfalifikowany i doświadczony zespół są gwarancją naturalnych oraz trwałych efektów. Kolejną obszerną specjalizacją SkyClinic jest medycyna estetyczna. Wśród usług z zakresu działań mających na celu poprawę ludzkiej estetyki znajdują się takie zabiegi jak: zabiegi odmładzające i niwelujące oznaki starzenia się, zabiegi odchudzające, a także zabiegi dopasowane do konkretnej partii ciała i indywidualnych potrzeb danego pacjenta. W SkyClinic można wykonać zabiegi redukujące bądź niwelujące blizny, wymodelować sylwetkę oraz pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

Dlaczego warto skorzystać z oferty SkyClinic?

Ogromna część całego społeczeństwa na co dzień zmaga się z kompleksami o różnorodnym podłożu. Większość z kompleksów spowodowana jest defektami urody. Warto zauważyć, że problem ten dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Problemem mogą być np. blizny, miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa, łysienie, ślady potrądzikowe, cellulit, rozstępy, przebarwienia, nadmierne owłosienie, a także widoczne oznaki starzenia się. Oczywiście nikt z nas nie jest idealny, jednakże warto wspomnieć, że właśnie to nasze piękno zewnętrzne w dużej mierze wpływa na wiele innych aspektów naszego życia. Jeśli czujemy się atrakcyjnie zyskujemy siłę i pewność siebie. Dobra samoocena wpływa korzystnie na rozwój oraz chęć podejmowania wyzwań. Przekłada się to na naszą pracę, odwagę i efektywność w podejmowaniu działań. Natomiast jeśli borykamy się z kompleksami nasze życie staje się o wiele trudniejsze. Niska samoocena może wpłynąć negatywnie na naszą psychikę i wywołać brak samoakceptacji. Wówczas osoba posiadająca kompleksy może zacząć wycofywać się z życia towarzyskiego, a dodatkowo cierpi na tym jej życie prywatne. Powstają pewnego rodzaju ograniczenia i bariery np. wstyd przed pokazaniem się publicznie, wyjściem z domu bądź wyjściem na basen. Doskonałym rozwiązaniem na tego typu problemy jest skorzystanie z usług medycyny estetycznej. W dzisiejszych czasach można skutecznie i trwale zwalczyć różnorodne defekty urody wywołujące kompleksy. Oznacza to, że dziś nie ma konieczność borykania się z kompleksami. Oferta Skyclinic jest dopasowana do potrzeb pacjentów i ma za zadanie pomóc im w walce z wieloma defektami natury estetycznej. Skorzystanie z medycyny estetycznej poprawia nie tylko urodę, ale także wyjątkowo korzystnie wpływa na poprawę jakości życia danej osoby. Pozbycie się problemu przyczynia się do pozbycia się ograniczeń i motywuje do dalszej samorealizacji. Oczywiście udanie się do klinki wiąże się ze stresem i wieloma obawami. Wówczas warto wybrać świadomie i postawić na sprawdzone miejsce, które zapewni nam jak najlepszą jakość usług i bezpieczeństwo. Wybierając się do kliniki SkyClinic w celu zniwelowania problemu zyskujemy pewność dotyczącą wysokiej jakości świadczonych usług oraz do profesjonalizmu zespołu. Wszystkie zabiegi w Skyclinic wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych pod okiem doświadczonych specjalistów, których przesłaniem jest pomóc pacjentowi z jego indywidualnym problemem. Każdy zabieg w klinice poprzedzony jest konsultacją podczas, której odbywa się klasyfikacja danego pacjenta do zabiegu. Dzięki temu ryzyko wykonania zabiegu staje się o wiele miejsce.

Dla kogo są zabiegi oferowane przez Skyclinic?

Medycyna estetyczna choć wciąż budzi wiele kontrowersji jest z nami od wielu lat i nieustannie zyskuje na popularności. Coraz więcej osób znajduje w sobie potrzebę zmiany, odwagę i chęć poprawy wyglądu. Warto pamiętać, że nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ każdy z nas pragnie pięknie wglądać i posiadać pewność siebie. Dzisiejsza nowoczesna technologia oraz profesjonaliści umożliwiają pozbycie się wszelakich kompleksów i ograniczeń wywoływanych przez nieestetyczne defekty urody. Zabiegi oferowane przez Skyclinic są skierowane dla osób pragnących zyskać atrakcyjny wygląd oraz dla osób, które borykają się z różnego rodzaju defektami urody np. łysieniem, czy też blizny. Bogata oferta zabiegowa klinki daje ogromne możliwości. Dzięki temu doskonale sprawdzi się u osób chcących zniwelować skutki procesu starzenia się, jak i u osób chcących działać profilaktycznie, które zawczasu chcą zapewnić swojej skórze odpowiednią pielęgnację. Szeroki zakres zabiegów pozwala na najdokładniejsze dobranie metody do potrzeb danego pacjenta. Co więcej Skyclinic specjalizuje się w wykonywaniu licznych zabiegów, które doskonale sprawdzą się u osób pragnących wymodelować sylwetkę oraz u osób chcących pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej bądź cellulitu z różnych partii ciała. Oferowane zabiegi świetnie sprawdzą się u osób cierpiących na kompleksy spowodowane m. in. bliznami, zmianami po trądzikowymi, zmianami skórnymi, przebarwieniami oraz rozstępami. Wśród oferty klinki znajduje się także depilacja laserowa, która doskonale sprawdza się u osób pragnących długotrwale pozbyć się nadmiernego owłosienia. Ponadto Skyclinic posiada liczne zabiegi dedykowane osobom, które zmagają się z problemami skóry głowy i różnego typu łysieniem, w tym łysieniem plackowatym. Do klinki może udać się tak naprawdę każda osoba, która chce skonsultować swój problem i pragnąca poprawić komfort swojego życia.

Skyclinc: Lider z zakresu przeszczepów włosów

Nadmierne wypadanie włosów, łysienie to problemy, które wyjątkowo negatywnie wpływają na naszą psychikę. Utrata włosów destrukcyjnie wpływa na naszą samoocenę i poczucie własnej wartości. Klinika SkyClinic specjalizuje się w leczeniu łysienia, badaniu jego przyczyn, a także w transplantacji włosów. Choć większość z nas sam termin, którym jest  przeszczep włosów kojarzy z dość radykalna metodą. Jednak warto pamiętać, że jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod walki z łysieniem. Obecnie to właśnie Skyclinic jest liderem na polskim rynku z zakresu przeszczepu włosów. Dzieje się tak nie bez przyczyny ponieważ wykonywany w klinice zabieg odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego, wysoce precyzyjnego robota Artas 9x pod okiem doświadczonych specjalistów. Warto wspomnieć, że jest to robot umożliwiający małoinwazyjny przeszczep włosów, który przeprowadza się w w ciągu jednego dnia. Zabieg ten ten doskonale sprawdza się: u osób, które zauważają u siebie coraz cieńsze oraz słabsze włosy, u osób u których zaczynają pojawiać się zakola, u osób, które dostrzegają u siebie przerzedzanie się włosów na czubku głowy, a także u osób, które czują kompleksy z powodu wypadania włosów. W klinice SkyClinic do problemu związanego z nadmiernym wypadaniem włosów specjaliści podchodzą z najwyższą dbałością o komfort pacjenta, zachowanie procedur i standardów medycznych oraz o efektywność zabiegu. Dzięki ciężkiej pracy specjalistów klinika SkyClinic została doceniona nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. Doświadczony zespół wykonuje zabieg transplantacji włosów dzięki umiejętnemu wykorzystaniu jedynego na świecie robota do transplantacji włosów. Dzięki temu przeszczepione włosy są naturalne, a co więcej efekty przeszczepu są trwałe. Po przeszczepie włosy są odporne na wypadanie. Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, niepozostania blizn i trwa od 4 do 6 godzin w zależności od wielkości oraz obszaru przeszczepu. Dzień po zabiegu pacjent musi ponownie zgłosić się do kliniki w celu zmiany opatrunku, konsultacji oraz sprawdzenia miejsca przeszczepu. Obecnie przeszczep metodą Artas wykazuje się największą skutecznością wśród wszystkich znanych metod przeszczepu włosów. Klinika SkyClinic specjalizuje się w przeszczepie włosów właśnie z użyciem robota Artas i posiada aż dwa tego typu urządzenia, dzięki czemu okres oczekiwania na zabieg jest krótszy.

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii porady, w której między innymi podpowiadamy jaki pilnik do paznokci wybrać oraz wyjaśniamy jak zmyć hybrydy.