Dlaczego farby Matrix socolor pre bonded wybierają fryzjerzy?

Dlaczego farby Matrix socolor pre bonded wybierają fryzjerzy?

Farby do włosów Matrix SoColor pre-bonded to renomowane kosmetyki do koloryzacji, które są często wybierane przez fryzjerów. Dlaczego? Wyjaśniamy. Przeczytaj i sprawdź sam.

Bogactwo kolorów

Matrix SoColor pre-bonded to idealny wybór, jeśli zależy Ci na uzyskaniu intensywnego, równomiernego koloru na całych włosach. Klienci przychodzący do salonów fryzjerskich oczekują profesjonalizmu, dlatego ważny jest wybór odpowiednich kosmetyków, które przyniosą jak najlepsze efekty. Właśnie dlatego fryzjerzy stawiają na farby do trwałej koloryzacji Matrix SoColor pre-bonded. W palecie kolorów znajduje się aż 86 odcieni, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiedni kolor.

Intensywny odcień

Każdy z 86 kolorów dokładnie pokrywa włosy. Jest to możliwe dzięki konsystencji żelowo-kremowej, która dokładnie przylega do włosów. W ten sposób pigment równomiernie wnika we włosy, tworząc jednolity odcień na całej długości, od nasady aż po końce. Intensywność koloru dodatkowo wzmacnia technologia pre-paired. Z kolei system pre-blended pozwala kontrolować odcień koloru (ciepły-chłodny) oraz wzmacnia jego głębię.

Wybór farby do włosów

Nowatorskie technologie

Farby Matrix SoColor pre-bonded nie tylko zapewniają najlepsze efekty, ale także podnoszą komfort podczas zabiegu koloryzacji. To dzięki zawartości nut zapachowych, maskujących woń amoniaku. Podczas farbowania można poczuć charakterystyczny zapach owocowo-kwiatowy, przywodzący na myśl maliny, jabłka i drzewo cedrowe. Dzięki temu koloryzacja obędzie się bez przykrej woni amoniaku i będzie przyjemniejsza zarówno dla fryzjera, jak i dla klienta.

Farby do włosów Matrix SoColor zostały udoskonalone tak, by zapewnić jak najlepsze, długotrwałe efekty na każdych włosach. Technologia pre-bonded zapewnia włosom doskonałą ochronę, dzięki czemu ich struktura nie zostaje uszkodzona podczas koloryzacji, a włosy pozostają mocne i zdrowe. Technologia ColorGrip pozwala cieszyć się idealnym, wyrazistym kolorem nawet do 20 myć! Dlatego farby trwałe do włosów Matrix SoColor pre-bonded są tak często wybierane przez fryzjerów. W Polsce znajdują się na trzecim miejscu, jeśli chodzi o popularność w salonach fryzjerskich. Przekonaj się!