Akrylożel od Elisium – piękny manicure w kilka minut

Flexy Gel Elisium

FlexyGel od Elisium – co to jest?

Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Marka Elisium dzięki swojej innowacyjnej formule FlexyGel pozwala stworzyć wymarzony manicure w domu, który w żaden sposób nie odbiega od stylizacji wykonywanej w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Dlaczego akrylożel to prawdziwy hit? Podpowiadamy!

Elisium FlexyGel – rewolucja w manicure

Formuła FlexyGel Sytem to połączenie właściwości żelu UV i akrylu. Połączenie tych dwóch składników sprawia, że aplikacja jest zdecydowanie szybsza i trwalsza niż tradycyjny żel. FlexyGel system pozwala m.in przedłużać paznokcie, modelować kształt i uzupełniać odrost. Zaletą tego produktu jest to, że „wybacza” on niektóre błędy. Żel utwardzając się nie zalewa skórek, a w przypadku konieczności poprawek, można dowolnie go modelować. Osoby korzystające z tej formuły zaznaczają, że paznokcie przedłużone tą metodą są odporne na uszkodzenia i zarysowania.

Pamiętaj! FlexyGel system nie rozpuszcza się w acetonie. By go usunąć należy skorzystać z frezarki.

FlexyGel oraz inne produkty marki Elisium znajdziesz na: https://horex.pl/elisium.html

Elisium FlexyGel System – piękne i długie paznokcie w kilka minut

Wbrew pozorom przedłużanie paznokci z FlexyGel System nie jest trudne. Wystarczy przestrzegać kilku zasad, by w krótkim czasie cieszyć się prefekcyjną stylizacja paznokci:

  • Przygotuj płytkę paznokcia – przedłużając paznokcie należy odpowiednio wcześniej przygotować płytkę. Jak to zrobić? Odsuń skórki, opiłuj paznokcie, delikatnie zmatowij płytkę i odtłuść ją cleanerem.
  • Nałóż bezkwasowy primer – zwiększa on przyczepność kolejnych warstw. Należy go nakładać na czystą płytkę paznokcia.
  • Nałóż bazę – należy nałożyć cienką warstwę bazy. Następnie należy utwardzić ją w lampie.
  • Zaaplikuj flexyGel na formę – nałóż FlexyGel na formę i dokładnie rozprowadź pędzelkiem. Pamiętaj, że najwięcej powinno znaleźć się na środkowej części, a najmniej przy skórkach.
  • Nałóż formę – po aplikacji formy należy ją nanieść na paznokieć. Dociśnij i uważaj, by żel nie wypłynął. Następnie odwróć palec i od spodu uformuj kształt paznokcia.
  • Utwardź w lampie – pamiętaj, że czas utwardzania zależy od rodzaju i mocy lampy LED/UV.
  • Wymodeluj paznokieć – nadaj paznokciom odpowiedni kształt.
  • Stwórz manicure hybrydowy – teraz możesz wybrać odpowiedni kolor i przejść do tworzenia manicure hybrydowego.

Lakiery hybrydowe Elisium – zanurz się w bogactwie kolorów

lakiery hybrydowe elisium

W stylizacji paznokci z Elisium ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia. Bogaty asortyment kolorystyczny pozwala tworzyć wymarzone stylizacje w dowolnym momencie. Charakterystyczne kwadratowe buteleczki posiadają nowoczesną formułę, które dzięki odpowiedniej gęstości sprawia, że aplikacja jest bardzo przyjemna. Lakiery hybrydowe zapewniają wysoki połysk, mocną pigmentację i odporność na uszkodzenia i ścieranie. Zwykle wystarczą dwie warstwy lakieru, by paznokcie zyskały fantastyczny blask i kolor. Lakiery hybrydowe Elisium gwarantują niesamowite możliwości stylizacyjne. Można je łączyć z różnymi efektami. Dzięki temu każda stylizacja będzie wyjątkowo i nabierze olśniewającego efektu.

Elisium to dość młoda marka, która cały czas zbiera grono zadowolonych klientek. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że marka często wybierana jest przez kobiety, które chcą stworzyć estetycznie wyglądający manicure klasyczny lub hybrydowy. Marka oprócz lakierów i akrylożelu oferuje także wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do wykonania stylizacji. Bogata oferta produktowa pozwala zamienić własne mieszkanie w prawdziwy salon kosmetyczny.

Zraszamy też do odwiedzenia innych wpisów z działu porady, w którym między innymi wyjaśniamy co to jest baza kauczukowa oraz przedstawiamy zalety stosowania lakierów hybrydowych.